Obývacia stena Kondela CANCAN

Šírka
290 cm

• , zakúpené v Kondela

• Vyzera dobre
    • Skladacka ako z cinskeho lega. Slabe dosky, nie kazda diera 100 % sedi. Tym padom su medzery a nelicuju dosky. Kolajnicka suflika rozsipana a nastavenie dvierok? Niekolko hodinova zalezitost. Manual na poskladanie, ktoremu by nerozumel ani clovek, ktory ho pisal.

Predajna a komunikacia so zamestnancami na dobrej urovni. Tovar des a hroza

• , zakúpené v novynabytok.sk

• Pekný a kvalitný
    • Zlé upevnenie políc

Je moderný za výbornú cenu a kvalitný material.
    Jedina nevýhoda je zlé upevnenie políc,nedržia dobre na stene.
    Odporučam je super.

Hĺbka
48 cm
Šírka
290 cm

Elegantná obývacia stena Cancan je vyrobená z laminovanej DTD v kombinácii farieb dreva dub sonoma tmavý truflový a pololesklej bielej. Je dodávaná s efektným LED osvetlením presklených častí vitrín s bielym podfarbením. To nielen zvýrazní predmety umiestnené v nich, ale aj navodí príjemnú atmosféru celého priestoru.

• , zakúpené v Kondela

• Vyzera dobre

Predajna a komunikacia so zamestnancami na dobrej urovni. Tovar des a hroza

• , zakúpené v novynabytok.sk

• Pekný a kvalitný
    • Zlé upevnenie políc

Je moderný za výbornú cenu a kvalitný material.
    Jedina nevýhoda je zlé upevnenie políc,nedržia dobre na stene.
    Odporučam je super.

• Cena - v akcii za 230 E
    • ulozny priestor,
    • moznost rozneho usporiadania
    • Tato farba je teraz bezna, takze lahko dokonbinovat s komodami, dalsimi castami
    • Kvalita materialu - raz zlozit a uz s tym nehybat :)
    • 107cm televizor mam polozeny presne na mieste ako je na obrazku a uz sa mi ta doska mierne prehla (cca millimeter)
    • tie klucky na skrinkach su plastove, ale tak co by som chcel za tie prachy
    • Ta mensia skrinka co ma byt zavesena vazi dost, a ma drzat len na 2 hacikoch. Tak som sa ju bal zavesit a este nieco do nej naukladat, polozil som ju na tu dlhu dosku
    • System na uchytenie policiek a aj skriniek k stene je neprakticky.
    • Velmi vela malych srobikov/klinkov,klincekov. mi to trvalo par vecerov,kym som vsetko zlozil. Neviem si predstavit kupit takto rozobratu zostavu, co by mala pokryt celu stenu, by som to mesiac skladal.

stena bola v 3 krabiciach, najvacsia mala rozmer 212x10x50 takze sa do kombika v pohode vosla. Led osvetlenie som ani nezapajal, pride mi to ako kravina, najma v takejto svetlej farbe dat tam biele diodky.
    Na tej vacsej skrinke mohli byt aj druhe dvierka, bud drevene alebo sklenene.