Obývacia stena Kondela ROSO

50 kg

• , zakúpené v Kondela

• Manual hrozny
    • Balenie jedno cez druhe

Bol som sklamany ze chybali nejake materialy a balenie bolo velmi neprehladne.... nato ze mam od tempo kondela aj postel aj sedacku som teraz trochu sklamany. Dokonca klinceky na pregleiky zo zadu na obrazku uch ma byt 45 a v baleni 25 co taky klincek stoji 0,0 nic. Radsej by som dal vsetko navyse ako menej ci vobec

Štýl
elegantný
Barva
Materiál
drevo
50 kg

Štýlová obývacia stena Roso bola navrhnutá pre milovníkov čistých línií a moderného dizajnu. Vyrobená je z laminovanej DTD. Roso ponúka všetko, čo potrebujete: TV stolík, závesnú vitrínu a policu. Možnosť dokúpiť LED osvetlenie z našej ponuky.

• , zakúpené v Kondela

• Manual hrozny