obývacia stena Tako

Štýl
moderný
Barva

• , zakúpené v Kondela

• Dobry den. Kupil som od vas uz viac produktov, ale tymto ste ma sklamali, bocna stena mensej skrinky bola prasknuta a zadny sololyt bol flakaty, takze som z vasej strany ocakaval kvalitnejsi vyrobok, mam aj foto.Tymto produktom, ale aj firmou som sklamany... odo mna necakajte pozitivnu recenziu.

• dobri manual jednoduche skladanie

Materiál
drevo
94 kg
Štýl
moderný
Barva
hnedé

Obývacia stena s LED osvetlením (biele podfarbenie). Prevedenie Slivka, materiál: DTD laminovaná. Súčasťou vitríny sú 2x sklenené police jedna drevená polica a osvetlenie, 2x závesná polica. Možnosť dokúpenia vešiakovej skrine v cene 134€.

Rozmery v cm:

Komoda