Obývacia stena PACO

Výška
21 cm

Ešte nemám čo ohodnotít stále čakám na dodanie tovaru

• , zakúpené v OKAY.sk

Tento produkt som si vybral kôli veľkosti a výhodnej cene nakoľko sa mi páčila,tento produkt odporúčam aj ostatným užívateľom do menších izieb. Spacovanie je nacelkom dobrej úrovni a návod celkom zrozumiteľný.

• dlha dodacia doba

skvela cena ale dlha dodacia doba po zrusreni objednavky z dovodu nedodania tovaru v stanovenom termine aj tak bol tovar odoslany na moju adresu.neodporucam objednavat tovar z okay

Hĺbka
23 cm
Šírka
90 cm
Výška
21 cm

Obývacia stena Paco light sa výborne hodí do menšieho bytu. Určite oceníte praktický úložný priestor, ktorým disponuje. Stena zahŕňa závesnú skriňu, policu na vaše dekorácie, komodu a TV stolík. Vneste do vášho domova svieži vietor a harmóniu.

• Výhody: elegantný vzhľad dreva v kombinácii s univerzálnou bielou farbou moderné minimalistické úchytky uzatvárateľná závesná skriňa prehľadný úložný priestor
  • Vnútorná výbava: 1x polica 1x závesná...

Ešte nemám čo ohodnotít stále čakám na dodanie tovaru

• dlha dodacia doba

• , zakúpené v OKAY.sk

• cena zodpovedá dodanému tovaru
    • pekná obývacia stena

cena zodpovedá dodanému tovaru
    pekná zostava, ktorá sa dár rozložiť
    odporúčam produkt

• , zakúpené v OKAY.sk

• proste sa mi páči krása v jednoduchosti

odporúčam aj ostatným, ale po mojej skúsenosti treba dávať pozor aj na akciové letáky - objednávku som zadala deň pred výbornou akciou, netušila som, že bude :-( :-(

• Cena 99 eur za obyvaciu stenu
    • Nechybali ziadne montazne suciastky
    • Zadna stena je len na polovici nizkej skrinky na TV
    • Zadne steny sa uchytavaju klincekmi
    • Skrinky su male (malo ulozneho priestoru)
    • Dost tmava
    • Niekde chybaju vodiace dierky pre samorezne skrutky, inde boli navyse.

Na tejto stene je asi dobra len momentalna akciova cena. Obyvacia stena je mala, ma minimum ulozneho priestoru. Na TV skrinke je zadna stena len za castou ktora ma dvierka,ktore sa otvaraju do dola. Na zvysku nie je zo zadu nic. K montazi nechybala ziadna suciastka. Nabytok zodpoveda cene...
    Stenu odporucam len niekomu kto chce rozmerovo minimlanu stenu s malom ulozneho priestoru.

• , zakúpené v OKAY.sk

uplne to stači do obyvačky

• Výhodná cena,
    • Vyhovujúce rozmery,

Výhodná cena,
    Vyhovujúce rozmery,
    Odporúčam nákup,

• cena,potrebný rozmer,dizajn.
    • Presne nesedia dvierka-veľké medzery,inak ok,Kľučky trčia.

Lacná verzia,nedá sa čakať zázrak,ale poslúži. Jednoduchosť je niekedy viac, Dizajn ktorý som hľadal do malej izby.Celkovo dobrá kúpa za dobrú cenu.

• , zakúpené v Nabytkarstvo.sk

• -jednoduchá montáž