obývacia stena Famm LUNA

objednať si priamo v predajni, zaplatiť a odviesť

185 kg
Barva
biele

Dizajnovo atraktívna obývacia stena Luna Black so svojimi jednoduchými líniami sa hodí do každého moderného priestoru. Korpus je v bielej farbe a pre zvýšenie efektu sú predné dvierka jednotlivých dielov s čiernym leskom. Ponúka množstvo úložného priestoru. Máte možnosť si priobjednať aj efektné LED podsvietenie vitrín. To nielen zvýrazní predmety v nich, ale aj navodí príjemnú atmosféru celého priestoru.

• , zakúpené v novynabytok.sk

• Spokojnosť nadovšetko