Obývacia stena Casarredo Vito Plus

Produkt nemá žiadne parametre.

som spokojna

• , zakúpené v novynabytok.sk

som spokojná s kvalitou obývacej steny, jej cenou aj s dodávkou. Odporúčam ďalším zákazníkom.

• pekná farba, nenáročná, jednoduchá, použiteľná aj do menšieho bytu

odporúčam kúpiť

Produkt nemá žiadne parametre.

Moderná obývacia stena vhodná aj do menších bytov. Táto zostava je vyrobená z kvalitného lamina. Zostava sa skladá (šírka / výška / hĺbka) - TV stolík (180 x 36 x 42 cm), vitrína (60 x 109 x 30,5 cm), komoda (60 x 111 x 30,5 cm) a police (110 x 40 x 20 cm). Korpus a časť predných dvierok je farby dub sonoma, dvierka sú doplnená o farbu wenge. Táto stena sa predáva ako zostava, jednotlivé diely sa nedá kúpiť zvlášť. Vitrína neobsahuje LED osvetlenie, ponúkame túto stenu aj s LED osvetlením. Dodávame v demontovanom stave.

som spokojna

• pekná farba, nenáročná, jednoduchá, použiteľná aj do menšieho bytu