Obývacia stena Casarredo Rita

• Pekná farba
    • Niektoré diery boli vyvŕtané len do polovice
    • Odštiepnutý kúsok na dvierkach
    • Odštiepnutý kúsok na skle

Objednali sme si túto obývaciu zostavu druhý krát, nakoľko sme boli prvý krát spokojný a potrebovali sme viac úložného priestoru v rovnakej farebnej kombinácii... Avšak teraz sa mi zdal byť nábytok trochu "odfláknutý" , keďže každá druhá diera bola vyvŕtaná len do polovice.. . Sklo malo na spodnej časti kus odštiepnutý a taktiež na dvierkach bol kus odštiepnutý (z výroby). Našťastie je to na takom mieste, že to nie je z vonku vidieť. Ale na druhej strane, zaplatili sme si za to plnú sumu, bez nejakej zľavy, takže som očakávala, že mi tovar príde v 100% stave a nie ako nejaký druhotriedny dopredaj. Namiesto toho, aby sme mali nábytok za chvíľu zložený, sme museli najprv prevŕtavať nedokončené diery a stratili tým veľa času.

dekor dub sonoma
Výška
188 cm
Hĺbka
42 cm

Obývacia stena RITA biela / dub sonoma. Moderná obývacia stena, ktorá si zakladá na najnovších trendoch bývania. Táto zostava je vyrobená z kvalitného lamina. Zostava sa skladá (šírka / výška / hĺbka) - TV stolík (138 x 37 x 42 cm), vitrína (60 x 188 x 35 cm), komoda (60 x 111 x 31 cm) a police (150 x 25 x 21 cm ). Priestor pre TV tvorí 138 x 86 cm. Korpus a časť predných dvierok je biele matné farby, dvierka sú vo farbe dub sonoma hľuzovka. Táto stena sa predáva ako zostava, jednotlivé diely sa nedá kúpiť zvlášť. Dodávame v demontovanom stave.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v novynabytok.sk